MISTŘI ČR 2019 - PATRIOTI prožili vrchol VZDUCHsezony

12.03.2019

První, třetí, čtvrté, páté, šesté, sedmé, osmé, osmé, desáté, třinácté a osmnácté místo = toť výčet skvělých umístění mladých Patriotů na MISTROVSTVÍ ČR ve vzduchovce. Nebo také můžeme napsat: "radost, slzy, úsměv, smutek, nervozita, štěstí, smůla, osobáky, nenaplněné cíle, přejícnost, zklamání, přátelství, týmovost" ... co dodat - prostě obrovské EMOCE a velké prožitky! Jednoznačně neskutečná HRDOST na všechny Patrioty - mladé střelce i jejich organizační tým.

Nelze vše vyjádřit slovy. Věřte, to se musí prožít. Dorostenečtí Patrioti jsou MISTŘI České republiky 2019! Svým společným výkonem na centry vyplichtili družstvo z Manušic. Podrželi se vzájemně, neboť všichni nastříleli výborně. Úžasně vyrovnané položky Honzy, téměř pokořená čtyřstovka Samem a velký Ríšův boj s alergií, který se svým handicapem vyhrál úžasnou 5. příčku výsledovky ... tak vypadal závod našeho chlapeckého TRIA PaTRIOtů. Emička zvítězila nad svými dosavadními výsledky, neb si střihla osobák a poprvé překonala šesti desetinami již zmiňovaných magických 400 b. Anička šla od začátku závodu cílevědomě za vítězstvím. Pak přišla 28 rána, kdy zbraň jí z ramene vyklouzla .... 6,4 b. Pád z vrcholu na 5. pozici. Ovšem Anička to nevzdala! Další systematické a výborně vypracované rány ji za pouhých 11 ran vynesly na fantastické 3. místo. Přichází radost či zklamání? Sabča se snažila a duši na závodní čáře málem nechala. Bramborová medaile tak čekala na naše šikovná děvčata. Super holky! Juniorka Evča makala, však 0,3 b., a tomu se říká "pech", ji připravili o postup do finále, kde mohla závodit o medailové pozice. Lucka v ženách a junior Tom se pilnou soustředěností propracovali do osmičky nejlepších a prožili si tak mistrovské finále před fandícím publikem. Tleskáme. Tleskáme všem, neboť všichni PATRIOTI perfektně reprezentovali svůj klub. A my vám za vaši pilnou práci nejen při Mistrovství, ale po celou VZDUCHsezonu, DĚKUJEME!

Byli jsme na Mistrovství. Byli jsme opět v Plzni. Co však důležité jest...Byli jsme SPOLU. Na večeři, na procházce s Procházkou i Procházkovou :-), na penzionu, na střelnici, byli jsme spolu v radostných i vypjatých situacích. My jsme SPOLU totiž rádi. My jsme rádi i s VÁMI! Díky za výjimečný den, za super zorganizované Mistrovství, díky za nezapomenutelné zážitky = fantastic Patriot´sShootVík.