Pohárově ZLATÍ Patrioti – Emma a Richard a 6 úspěchů na finálovém víkendu v Plzni

04.09.2019

Do finále Českého poháru talentované mládeže se nominovali všichni mladí Patrioti a to ve všech disciplínách = první úspěch. Měli jsme radost. 4 poháry si domů odvezli 3 Patrioti. Zlatá Emma překvapila ve vzduchovce svým osobním rekordem nejen nás, ale i sama sebe. Zanechala tak ve svých 15-ti letech za sebou 33 dorostenek z celé ČR! = druhý úspěch. Zlatý Richard nastřílel v disciplíně VzPu 40 svůj průměr, ovšem ten ho vynesl na první příčku před 36 dalších dorostenců = třetí úspěch. Gratulujeme "zlatým". Gratulujeme i ostatním Patriotům, kteří se rozhodně na výsledkových listinách neztratili. 2. místo Richard ve standardu, 5. Anička, 9. Sam ve vzduchovce ....všichni se snažili, všichni ze sebe vydali během posledního tropického víkendu letošního léta maximum = čtvrtý úspěch. Tím ale nekončíme.

Spokojený výraz jsme měli i po finále Kontrolního závodu reprezentace. Lucka s Evčou zabojovaly nejúspěšněji v disciplíně 3x40 ran a hezké výsledky nás potěšily. Největší radost měl ale dozajista Tomáš, který si vystřelil skvělý osobák, 620,8 b.! A položky 105,2 a 105,1 b. mu radost znásobily. Pro nás je vítěz = pátý úspěch. Postoupil tak ze 4. pozice do finále, které bylo pro něho odměnou a pojal ho jako trénink finálové atmosféry. Díky Patrioti, kteří jste jej
podpořili a na plzeňské finálové hale mu fandili. Máme radost. JSME TÝM a MÁME CÍL! = šestý úspěch Patriotů "nejen z Brna".