Vydařená VC Středočeského kraje ve všech směrech. DĚKUJEME!

20.02.2019

V = Victory sami nad sebou. Výrazně Vzrušivý Velkocenový Víkend v Poděbradech mnohé  Patrioty Vyslal do Výšin osobáků, o kterých se nám ani nesnilo. Vážíme si Výborných Výsledků, Vypoceného potu, Vysilujícího sledování a kaučování záVodníků, Velkého počtu startů, tisíců Vystřílených ran ... to Vše Vypovídá o kValitě Vysoko ceněného a námi oblíbeného dvojzáVodu VC Středočeského kraje pod taktoVkou ředitele Honzy Videckého s Vynikajícím a sehraným týmem odborníků, pomocníků a regionálně Vybranými Výhrami.

Velmi milé překvapení nás čekalo v sobotu, kdy 15-letá Anička a 16-letý Ríša se jali vyzkoušet poprvé startovat v juniorské disciplíně VzPu 60 a ejhle, všelicos jsme čekali, ale postup do finále a to obou dvou, to byl opravdu sen. I sny se někdy plní. A Patrioti sny přetvářejí ve
skutečnost. Bonusem získávají obrovské a drahocenné zkušenosti svou účastí ve finále
na "elektronice".

Ríša jeho první "60"tka = 617,4 b., postup z 6. pozice do finále mezi muže a juniory, kde se po celou dobu pohyboval na předních příčkách. Dech se nám tajil. Radujeme se. Mladší dorostenec Ríša vybojovat fantastické 3. místo mezi seniory a juniory. A že konkurence byla kvalitní, o tom není pochyb. Však mrkněte na fotogalerii nebo na výsledky.

Do ženského finále nám postoupily s nádhernými výsledky hned 3 střelkyně! Lucka s 619,9 b., Anička s 616,6 b. a Evča s 615,8. No, radost pohledět. 3 Patriotky ve finále, tak tomu říkáme fakt
povedený závod! 2. místo Evči, 4. Lucky a 8. Aničky = úspěšné zakončení sobotního závodního dne.

Ani ostatní dorostenci se zahanbit nenechali. Vyrovnaně, jistou střelbou, nám stoupají vzhůru. Sabča a mladinká Emmička s Honzou krok po kroku, vlastně spíš bod po bodu, desetinku po desetince.... pomalu ale jistě šplhají a blíží se k magické čtyřstovce. Pokoření na sebe nenechá dlouho čekat! To víme, neb mladí Patrioti na sobě pracují a my jim věříme. Však Emmča
s Honzou se loni ještě na zemi "váleli" a nyní již ve stojáku se pilně stabilizují. A že jim to jde dobře, jejich výsledky ukazují.

Taktéž ležáčci s námi v Poděbradech byli. Leader Dan nelehkou pozici měl ve velké konkurenci opravdu vysoce kvalitních výsledků, a tak po oba dny velkou snahu vynaložil a sbíral zkušenosti, aby potrénoval a na MČR uspěl. Pro Kubu byla VC StČ kraje prvním velkým závodem, hodnotnou zkušeností a dobrým motivátorem pro další tréninky. Po dvouměsíčním tréninku zvládl závod bravurně a my mu gratulujeme!

I na nedělních závodech si Patrioti vystříleli úspěch. Tentokrát si vylepšili svůj osobáček junior Tom a s 618,4 b. získal báječné 5. místo. Je krásné, vidět spokojeného Toma :-). Taky Emma, mladší dorostenka, si vylepšila svůj osobní výsledek a do zmiňované 4stovky jí chybí už jen krůček. Její starší ségra Anička vystoupala na 2. místo se super výsledkem mladší dorostenky 410,9 b. Ostatní Patrioti vyslali k terčům hezké výkony a vůbec nevadí, že na bedně nestáli. Potrénovali v závodní atmosféře.

V tenisové hale jsme si po oba dny vybudovali společné "hnízdo Patriotů" a díky hodným maminkám si oslazovali život domácími zákusky několika druhů. Pro zkrácení dlouhé chvíle, zahnání nervozity si postupně nejen mlaďoši lámali hlavu s čertovským hlavolamem.

VELKÁ CENO StČ kraje, děkujeme Tvým pořadatelům, že jsme se i my, Patrioti z Brna a širokého okolí, mohli zúčastnit tak kvalitních a velmi dobře zorganizovaných závodů na perfektně postavené střelnici v tenisové hale v Kluku u Poděbrad. Jen tak dál, páni organizátoři! My
k Vám jezdíme rádi, a proto se již nyní těšíme na další ročník.