Cena ředitele SVČ, Svitavy (30. 1. 2022) 

Scopi Cup, Plzeň (29. - 30. 1. 2022) 

GP Praha, Plzeň (11. - 12. 12. 2021)

GP Bílovec (14. 11. 2021) 

MISTROVSTVÍ České republiky - vzduchovka, Plzeň, ( 16. - 17. 10. 2021)

MISTROVSTVÍ České republiky - kule, Plzeň, ( 17. - 19. 9. 2021)

Český pohár mládeže - finále, Plzeň (4. - 5. 9. 2021)

Kontrolní závody reprezentace - 3. kolo, Plzeň, (20. - 22. 8. 2021) 

Český pohár mládeže - 3. kolo, Plzeň (14. - 15. 8. 2021)

Kontrolní závody reprezentace - 2. kolo, Plzeň, (23. - 25. 7. 2021)

Český pohár mládeže - 1. kolo moravská větev, Ostrava (4. - 5. 7. 2021)

VC SSK Prosiměřice, Prosiměřice, (27. 6. 2021)

Letní cena Olympu Ostrava, Ostrava, (20. 6. 2021)

Memoriál Oldřicha Gavendy, Opava, ( 13. 6. 2021) 

Velká cena Bystřice nad Perštýnem, Bystřice nad Perštýnem, 6. 6. 2021

Pohár Ostroje 2021,  Opava, ( 30. 5. 2021)

Velká cena Olympu Ostrava, Ostrava, ( 22. 5. 2021) 

MISTROVSTVÍ České republiky, Plzeň, ( 18. - 20. 9. 2020)

Kontrolní závody reprezentace - finále, Plzeň, (4. - 6. 9. 2020)

Český pohár mládeže - finále, Plzeň (5. - 6. 9. 2020)

Kontrolní závody reprezentace - 3. kolo, Plzeň, (21. - 23. 8. 2020) 

Český pohár mládeže - 3. kolo celorepublikové, Plzeň (15. -16. 8. 2020)

Kontrolní závody reprezentace- 2. kolo, Plzeň, (31. 7. - 2. 8. 2020)

Český pohár mládeže - 2. kolo moravská větev, Ostrava (25. - 26. 7. 2020)

Kontrolní závody reprezentace - 1. kolo, Plzeň, (10. - 12. 7. 2020)

Český pohár mládeže - 1. kolo moravská větev, Ostrava (4. -5. 7. 2020)

VC Prosiměřice (28. 6. 2020)

VC Olympu Ostrava (30. 5. 2020)

VC RSCM Ostrava (16.5.2020)

VC SSK Dukla Plzeň (7. 3. 2020)

VC Středočeského kraje (15.-16.2.2020)
15. 2. 2020 a 16. 2. 2020

Grand Prix Plzeň (6.-8.2.2020)

GP Praha, Plzeň (13.-15.12.2019)

GP Rapid Plzeň (30.11.-1.12.2019)

VC Libereckého kraje (16.11.2019ú

GP JSB Bohumín (10.11.2019)

GP Bílovce (9.11.2019)

Letní Duklácká mládežnická liga, Plzeň - po 5 kolech (25.8.2019)

Český pohár talentované mládeže - 3. kolo Plzeň (17.-18.8.2019)

Letní Duklácká mládežnická liga Plzeň - 4. kolo (21.7.2019)

Výsledky KZR a KSZ - 4. kolo (19.-21.7. 2019)

Světový pohár juniorů, Suhl, Německo - (13.-17.7.2019)

Český pohár talentované mládeže - 2. kolo moravská větev (29.-30.6.2019)

Výsledky KZR a KSZ - 3. kolo (7.-9.6. 2019)

Český pohár talentované mládeže - 1. kolo moravská větev (25.-26.5.2019)

Výsledky KZR a KSZ - 2. kolo (17.-19.5. 2019)

Výsledky KZR a KSZ - 1. kolo (26.-28.4. 2019)

VC Středočeského kraje 16. 2. 2019, 17. 2. 2019

GP Liberec, GP Syner (19.-20.1.2019)

GP JSB Bohumín (6.-1.2019)

GP Praha v Plzni (8.-9.12.2018)

VC RSCM Ostrava (17.11.2018)

Malá cena medvědů Kolín (4.11.2018)

Výsledky Mistrovství České republiky v malorážných zbraních Plzeň (21.-23.9.2018)
Střelcům SSK Patriot Brno GRATULUJEME ke skvělým výsledkům i umístění! Děkujeme za pilnou a poctivou práci nejen na MČR, ale i na trénincích, soustředěních. Díky za vzájemnou pomoc a podporu mezi střelci i v rámci doprovodného týmu!

Výsledky Kontrolního závodu reprezentace - KZR a KSZ 2018 (24.-26.8.2018)

Nominační listina na finále ČPTM - 25.-26.8.2018 (14.8.2018)

Výsledky KZR a KSZ - 4. kolo (1.7.2018)

Výsledky KZR a KSZ - 3. kolo (10.6.2018)

Výsledky ČPTM - moravská větev - 1. kolo (27.5.2018)

Výsledky KZR a KSZ - 2. kolo (20.5.2018)

Výsledky KZR a KSZ - 1. kolo (29.4.2018)

Mistrovství ČR mládeže vzduchové zbraně Plzeň - VŠE (24.3.2018). Střelcům SSK Patriot Brno GRATULUJEME!!! Děkujeme za jejich pilnou práci, kterou na MČR odvedli, vzájemně se podporovali a pomáhali si.
1. místo a mistrem ČR se stal Sam De Gregorio v kategorii chlapci do 14 let
12. místo získal Dan Křivánek v kategorii chlapci do 12 let
32. místo vybojovala Emma Procházková v kategorii dívky do 14 let
32. místo obsadila Honza Novák v kategorii chlapci do 14 let

Mistrovství ČR vzduchové zbraně Plzeň - VŠE (11.3.2018). Střelci SSK Patriot Brno obsadili stupně vítězů hnedle několikrát!!! GRATULUJEME!!!
1. místo a mistrem ČR se stal Tomáš Brauner v kategorii starší dorostenec
2. místo získal Ríša Křivánek v kategorii mladší dorostenec
3. místo vybojovala Anička Procházková v kategorii mladší dorostenka
5. místo obsadila Evča Slováčková ve finále juniorek

GP Liberec, GP Syner (27.-28.1.2018)